Profesjonalna
Chemia dla Przemysłu
Telefon:   32 223 00 25

O nas

Kiedy sukces naszych klientów staje się także naszym sukcesem? Wtedy, gdy priorytetem naszej działalności jest jakość oferowanych produktów, a ciągłe poszerzanie oferty handlowej to gwarant satysfakcji naszych obecnych i przyszłych klientów.

Sukces taki stał się udziałem firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją produktów specjalistycznej chemii dla przemysłu, CT CHEMIE TECHNIK POLSKA z siedzibą w Mysłowicach.

Wchodząc w 1991 roku na rynek specjalistycznej chemii przemysłowej, nasza firma postanowiła zaoferować wyroby najwyższej klasy, optymalizowane pod kątem specyficznych oczekiwań klientów.

Na dzień dzisiejszy oferta CT CHEMIE TECHNIK POLSKA obejmuje kilkaset typów specjalistycznych środków i preparatów, jak również urządzeń wspierających działania przemysłu. Są one użytkowane przez liczne zakłady; począwszy od MAŁYCH FIRM rzemieślniczych, a skończywszy na wielkich tj. hutach, stoczniach, elektrowniach czy kopalniach, jak również znanych koncernach z branży automotivu.

CT CHEMIE TECHNIK POLSKA to nie tylko doskonałe środki i preparaty specjalistyczne, to także nasza innowacyjna technologia obejmująca czyszczenie i konserwację maszyn oraz urządzeń elektrycznych.

Dysponujemy nowoczesnymi i najwyższej jakości produktami.

Jesteśmy w stanie błyskawicznie odpowiedzieć na specyficzne wymogi klienta.

Pomagamy rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy wynikłe podczas produkcji czy eksploatacji urządzeń.

Zapraszamy do współpracy!